Uitslagen

Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis Bonusp. Goals thuis Goals uit Bonusp. Team uit
6 okt. 2022 | 09:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS Olympia
6 okt. 2022 | 09:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 De Eerste Rith
6 okt. 2022 | 09:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 KBS De Parel
6 okt. 2022 | 09:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
6 okt. 2022 | 09:00 Ons SBO +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
6 okt. 2022 | 09:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
6 okt. 2022 | 09:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 De Rietvink
6 okt. 2022 | 13:00 ISK Breda +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
6 okt. 2022 | 13:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Markenhage
6 okt. 2022 | 13:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
6 okt. 2022 | 13:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Markenhage +0 0 0 +0 ISK Breda
6 okt. 2022 | 13:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
6 okt. 2022 | 13:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Markenhage +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
6 okt. 2022 | 13:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Markenhage
6 okt. 2022 | 13:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
6 okt. 2022 | 13:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
11 okt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 KBS De Parel
11 okt. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Dirk van Veen
11 okt. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
11 okt. 2022 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS Olympia
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Helder Camara
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
11 okt. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 De Hoogakker
13 okt. 2022 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
13 okt. 2022 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
13 okt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage
13 okt. 2022 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
13 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 ISK Breda
18 okt. 2022 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 OBS De Wildert
18 okt. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
18 okt. 2022 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 De Rietvink
18 okt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
18 okt. 2022 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Helder Camara
18 okt. 2022 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
18 okt. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
20 okt. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage
20 okt. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 ISK Breda
20 okt. 2022 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
20 okt. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
1 nov. 2022 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 KBS Olympia
1 nov. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Ons SBO
1 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
1 nov. 2022 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 De Eerste Rith
1 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 De Hoogakker
1 nov. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 Helder Camara
2 nov. 2022 | 14:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 Vonder 7
2 nov. 2022 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
2 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
2 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 Wilsdonck 8
2 nov. 2022 | 15:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
2 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
3 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
3 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Markenhage
3 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
8 nov. 2022 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Dirk van Veen
8 nov. 2022 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
8 nov. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 De Eerste Rith
8 nov. 2022 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS De Parel
8 nov. 2022 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 OBS De Wildert
8 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 De Rietvink
8 nov. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Ons SBO
9 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
9 nov. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 Ruif 8 B
9 nov. 2022 | 14:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
9 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Vonder 8
9 nov. 2022 | 15:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 Biekorf 7A
9 nov. 2022 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Ruif 7
9 nov. 2022 | 16:00 Sterrendonk +0 0 0 +0 Duizendpoot
9 nov. 2022 | 16:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Pionier 1
9 nov. 2022 | 16:00 Montesori +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
10 nov. 2022 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
10 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
10 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
10 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
15 nov. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 De Hoogakker
15 nov. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 KBS Olympia
15 nov. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Helder Camara
15 nov. 2022 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS De Parel
15 nov. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
15 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
15 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Ons SBO
16 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
16 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
16 nov. 2022 | 14:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 Vonder 7
16 nov. 2022 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
16 nov. 2022 | 15:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
16 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
16 nov. 2022 | 16:00 Sterrendonk +0 0 0 +0 Montesori
16 nov. 2022 | 16:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
16 nov. 2022 | 16:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Duizendpoot
17 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
17 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
17 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage
17 nov. 2022 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
22 nov. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 De Rietvink
22 nov. 2022 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
22 nov. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 KBS De Parel
22 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
22 nov. 2022 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
22 nov. 2022 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
22 nov. 2022 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 De Eerste Rith
23 nov. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 Biekorf 7A
23 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 Ruif 8 B
23 nov. 2022 | 14:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 De Ruif 7
23 nov. 2022 | 15:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
23 nov. 2022 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
23 nov. 2022 | 15:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 Vonder 8
23 nov. 2022 | 16:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
23 nov. 2022 | 16:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Montesori
23 nov. 2022 | 16:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Sterrendonk
24 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
29 nov. 2022 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
30 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
30 nov. 2022 | 14:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
30 nov. 2022 | 14:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
30 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
30 nov. 2022 | 15:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
30 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Wilsdonck 8
30 nov. 2022 | 16:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Pionier 1
30 nov. 2022 | 16:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Montesori
30 nov. 2022 | 16:00 Wijkteam Meander +0 0 0 +0 Sterrendonk
1 dec. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
1 dec. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
6 dec. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
7 dec. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 Biekorf 7A
7 dec. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
7 dec. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 Vonder 8
7 dec. 2022 | 15:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 Ruif 8 B
7 dec. 2022 | 15:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 Vonder 7
7 dec. 2022 | 15:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
7 dec. 2022 | 16:00 Wijkteam Meander +0 0 0 +0 Duizendpoot
7 dec. 2022 | 16:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Sterrendonk
7 dec. 2022 | 16:00 Montesori +0 0 0 +0 Pionier 1
14 dec. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
14 dec. 2022 | 14:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
14 dec. 2022 | 14:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
14 dec. 2022 | 15:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 De Ruif 7
14 dec. 2022 | 15:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 Ruif 8 B
14 dec. 2022 | 15:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
14 dec. 2022 | 16:00 Wijkteam Meander +0 0 0 +0 Montesori
14 dec. 2022 | 16:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Sterrendonk
14 dec. 2022 | 16:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Pionier 2
21 dec. 2022 | 16:00 Wijkteam Meander +0 0 0 +0 Pionier 1
21 dec. 2022 | 16:00 Montesori +0 0 0 +0 Sterrendonk
21 dec. 2022 | 16:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Pionier 2
28 dec. 2022 | 16:00 Sterrendonk +0 0 0 +0 Pionier 1
28 dec. 2022 | 16:00 Montesori +0 0 0 +0 Duizendpoot
28 dec. 2022 | 16:00 Wijkteam Meander +0 0 0 +0 Pionier 2
4 jan. 2023 | 16:00 Montesori +0 0 0 +0 Pionier 2
4 jan. 2023 | 16:00 Sterrendonk +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
4 jan. 2023 | 16:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Duizendpoot
11 jan. 2023 | 16:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Montesori
11 jan. 2023 | 16:00 Sterrendonk +0 0 0 +0 Pionier 2
11 jan. 2023 | 16:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
7 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 OBS De Wildert
7 mrt. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Ons SBO
7 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 Dirk van Veen
7 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Hoogakker
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
9 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
9 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 ISK Breda
9 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Markenhage
9 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
14 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
14 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
14 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Eerste Rith
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 OBS De Wildert
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Rietvink
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Ons SBO
16 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Markenhage
16 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
16 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
16 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
21 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 De Hoogakker
21 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Helder Camara
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 KBS Olympia
21 mrt. 2023 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS De Parel
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 De Eerste Rith
21 mrt. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
23 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
23 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage
23 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Tessenderlandt (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 ISK Breda
28 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 De Rietvink
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 OBS De Wildert
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 KBS De Parel
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Helder Camara
28 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
28 mrt. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Dirk van Veen
29 mrt. 2023 | 14:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
29 mrt. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 Wilsdonck 8
29 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 Vonder 7
29 mrt. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
29 mrt. 2023 | 15:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
29 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 Vonder 8
30 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage
30 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
30 mrt. 2023 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
30 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 ISK Breda
30 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
4 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
4 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
4 apr. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
4 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
4 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
4 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Hoogakker
4 apr. 2023 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS Olympia
5 apr. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
5 apr. 2023 | 14:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
5 apr. 2023 | 14:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 De Ruif 7
5 apr. 2023 | 15:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
5 apr. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
5 apr. 2023 | 15:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
6 apr. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
6 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
6 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Markenhage
6 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
11 apr. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
11 apr. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 OBS De Wildert
11 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Dirk van Veen
11 apr. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Eerste Rith
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Rietvink
11 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
12 apr. 2023 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 Vonder 8
12 apr. 2023 | 14:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 Biekorf 7A
12 apr. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
12 apr. 2023 | 15:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
12 apr. 2023 | 15:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 Vonder 7
12 apr. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 Wilsdonck 8
13 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
13 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
13 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
14 apr. 2023 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
18 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 De Hoogakker
18 apr. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 Ons SBO
18 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 OBS De Wildert
18 apr. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 KBS Olympia
18 apr. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Dirk van Veen
19 apr. 2023 | 14:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Ruif 7
19 apr. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
19 apr. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
19 apr. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Ruif 8 B
19 apr. 2023 | 15:00 Wilsdonck 8 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
19 apr. 2023 | 15:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
20 apr. 2023 | 16:00 Markenhage +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
20 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage
20 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda
20 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht
20 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
26 apr. 2023 | 14:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 Vonder 8
26 apr. 2023 | 14:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
26 apr. 2023 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 Vonder 7
26 apr. 2023 | 15:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 Wilsdonck 8
26 apr. 2023 | 15:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
26 apr. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
3 mei. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
3 mei. 2023 | 14:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
3 mei. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 De Ruif 7
3 mei. 2023 | 15:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
3 mei. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Biekorf 7A
9 mei. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
11 mei. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth
11 mei. 2023 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage
11 mei. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)

NOAD puntensysteem

Bij deze wedstrijden worden scholen niet alleen beoordeeld op hun spel, maar ook op sportiviteit en respect. Hiervoor is het NOAD puntensysteem in het leven geroepen. Met de sportiviteitspunten kunnen zelfs meer punten worden behaald dan met de algemene wedstrijdpunten! 

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl