Uitslagen

Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis Bonusp. Goals thuis Goals uit Bonusp. Team uit
6 okt. 2022 | 09:00 De Hoogakker +7 1 1 +7 KBS Olympia
6 okt. 2022 | 09:00 Dirk van Veen +7 6 3 +7 Okba Ibnoe Nafi
6 okt. 2022 | 09:00 Ons SBO +7 0 9 +7 KBS de Liniedoorn
6 okt. 2022 | 09:00 KBS De Griffioen +7 1 1 +7 De Rietvink
6 okt. 2022 | 09:00 Het Noorderlicht +7 1 2 +7 KBS de Wisselaar
6 okt. 2022 | 09:00 OBS De Wildert +5 2 1 +6 De Eerste Rith
6 okt. 2022 | 13:00 De Rotonde (NSL) +7 5 4 +7 ISK Breda (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Het Christoffel (NSL) +7 4 1 +7 Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +7 6 0 +7 De Rotonde (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 OLV Lyceum (NSL) +7 2 4 +7 Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +7 0 3 +7 Het Christoffel (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 De Rotonde (NLSL) +7 1 8 +7 Graaf Engelbrecht (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 ISK Breda (NLSL) +7 7 5 +7 De Rotonde (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +7 0 2 +7 OLV Lyceum (NLSL)
11 okt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +7 4 32 +5 KBS De Parel
11 okt. 2022 | 16:00 De Rietvink +7 9 4 +6 KBS Olympia
11 okt. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +7 22 6 +4 KBS De Weerijs
11 okt. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +7 7 4 +7 Dirk van Veen
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Liniedoorn +5 13 4 +6 Helder Camara
11 okt. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +7 16 2 +7 De Hoogakker
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +7 9 7 +6 Okba Ibnoe Nafi
13 okt. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +6 3 18 +7 De Nassau (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +4 3 23 +5 Markenhage (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 Markenhage (NLSL) +7 29 4 +7 De Rotonde (NLSL)
13 okt. 2022 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +7 1 14 +8 Graaf Engelbrecht (NLSL)
13 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +6 8 8 +7 ISK Breda (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) +7 31 9 +6 Prinsentuin van Cooth (NSL)
18 okt. 2022 | 16:00 De Hoogakker +7 4 15 +7 De Rietvink
18 okt. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +7 6 2 +7 Het Noorderlicht
18 okt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +7 23 6 +7 KBS De Weerijs
18 okt. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +7 6 6 +7 KBS de Liniedoorn
18 okt. 2022 | 16:00 KBS De Parel +6 12 2 +5 OBS De Wildert
18 okt. 2022 | 16:00 Ons SBO +7 12 1 +6 Helder Camara
18 okt. 2022 | 16:00 KBS Olympia +7 3 10 +7 KBS De Griffioen
20 okt. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) +5 13 13 +3 Het Christoffel (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +5 17 15 +7 OLV Lyceum (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) +7 16 12 +6 Graaf Engelbrecht (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) +7 11 2 +6 Prinsentuin van Cooth (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +7 30 2 +5 De Rotonde (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +7 1 25 +7 Markenhage (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +6 7 12 +7 De Nassau (NSL)
1 nov. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +7 5 4 +7 Ons SBO
1 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +7 9 14 +6 KBS de Wisselaar
1 nov. 2022 | 16:00 De Rietvink +7 8 5 +7 De Eerste Rith
1 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +3 2 8 +7 De Hoogakker
1 nov. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +6 15 9 +5 Helder Camara
1 nov. 2022 | 16:00 KBS De Parel +7 7 1 +6 KBS Olympia
2 nov. 2022 | 14:00 Hoge Waai 8 +7 7 1 +7 Biekorf 7A
2 nov. 2022 | 14:00 De Vuurvlinder 7 +0 6 22 +0 De Biekorf 8 B
2 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 A +7 4 2 +6 De Ruif 8 A
2 nov. 2022 | 15:00 Vonder 8 +7 15 10 +7 Ruif 8 B
2 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 7 +7 3 6 +7 De Wilsdonck 7
2 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 7 B +7 0 3 +7 Vonder 7
3 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) +7 6 4 +7 ISK Breda (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) +9 3 20 +7 De Nassau (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +5 27 15 +5 Het Christoffel (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Markenhage (NLSL) +7 22 0 +7 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +6 3 8 +6 De Rotonde (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +7 11 10 +6 Graaf Engelbrecht (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +6 21 4 +6 OLV Lyceum (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +3 9 18 +3 Markenhage (NSL)
8 nov. 2022 | 16:00 KBS de Liniedoorn +7 4 3 +7 Het Noorderlicht
8 nov. 2022 | 16:00 KBS Olympia +0 10 6 +7 OBS De Wildert
8 nov. 2022 | 16:00 De Hoogakker +7 0 35 +7 KBS De Parel
8 nov. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +7 10 8 +7 De Eerste Rith
8 nov. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar +7 6 8 +7 Ons SBO
8 nov. 2022 | 16:00 Helder Camara +5 6 11 +3 Dirk van Veen
8 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +4 3 14 +7 De Rietvink
9 nov. 2022 | 12:00 Pionier 2 +7 4 8 +7 Sterrendonk
9 nov. 2022 | 12:00 Duizendpoot +0 5 4 +0 Montesori
9 nov. 2022 | 12:00 Duizendpoot +7 6 0 +7 Pionier 1
9 nov. 2022 | 12:00 Montesori +7 0 2 +7 Pionier 1
9 nov. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +6 1 9 +5 De Vuurvlinder 7
9 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 8 A +7 5 0 +7 De Biekorf 7 B
9 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 B +6 5 0 +7 Vonder 8
9 nov. 2022 | 15:00 Vonder 7 +7 0 2 +7 Hoge Waai 8
9 nov. 2022 | 15:00 Biekorf 7A +7 4 1 +7 De Ruif 7
9 nov. 2022 | 15:00 Ruif 8 B +7 2 2 +7 De Biekorf 8 A
9 nov. 2022 | 15:45 Sterrendonk +0 3 7 +0 Wijkteam Meander
9 nov. 2022 | 16:30 Pionier 2 +0 2 7 +0 Wijkteam Meander
10 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +6 16 0 +7 ISK Breda (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +6 11 3 +6 De Rotonde (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +7 10 0 +0 Graaf Engelbrecht (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) +7 11 10 +6 Markenhage (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) +3 7 20 +7 De Nassau (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +4 34 6 +2 Prinsentuin van Cooth (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) +7 3 5 +7 OLV Lyceum (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +6 9 11 +6 Het Christoffel (NSL)
15 nov. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs +4 0 20 +7 KBS De Griffioen
15 nov. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +7 21 3 +7 De Hoogakker
15 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +7 2 13 +7 Ons SBO
15 nov. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +7 6 9 +6 KBS de Liniedoorn
15 nov. 2022 | 16:00 De Rietvink +7 5 13 +7 KBS De Parel
15 nov. 2022 | 16:00 De Eerste Rith +7 14 13 +7 KBS Olympia
15 nov. 2022 | 16:00 Het Noorderlicht +7 18 1 +7 Helder Camara
16 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B +6 6 10 +6 Ruif 8 B
16 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 7 +7 1 17 +7 Vonder 7
16 nov. 2022 | 14:00 Vonder 8 +6 3 2 +7 De Vuurvlinder 7
16 nov. 2022 | 15:00 Hoge Waai 8 +7 12 1 +7 De Ruif 8 A
16 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 A +7 5 0 +6 De Biekorf 8 B
16 nov. 2022 | 15:00 Pionier 1 +7 3 3 +7 Sterrendonk
16 nov. 2022 | 15:00 Duizendpoot +7 8 4 +7 Pionier 2
16 nov. 2022 | 15:00 De Wilsdonck 7 +7 8 10 +7 Biekorf 7A
16 nov. 2022 | 15:45 Pionier 1 +7 3 6 +7 Wijkteam Meander
16 nov. 2022 | 15:45 Montesori +7 7 0 +7 Pionier 2
17 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +7 14 10 +7 Markenhage (NLSL)
17 nov. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) +2 15 10 +5 OLV Lyceum (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) +7 31 0 +7 De Rotonde (NLSL)
17 nov. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) +6 11 20 +7 De Nassau (NSL)
22 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen +7 2 12 +7 KBS de Liniedoorn
22 nov. 2022 | 16:00 Ons SBO +7 7 2 +4 Okba Ibnoe Nafi
22 nov. 2022 | 16:00 Helder Camara +6 7 10 +6 KBS de Wisselaar
22 nov. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen +7 6 15 +6 KBS De Parel
22 nov. 2022 | 16:00 OBS De Wildert +7 8 9 +7 De Rietvink
22 nov. 2022 | 16:00 KBS Olympia +7 14 4 +7 KBS De Weerijs
22 nov. 2022 | 16:00 De Hoogakker +6 5 11 +7 De Eerste Rith
23 nov. 2022 | 14:00 Ruif 8 B +7 3 5 +7 Hoge Waai 8
23 nov. 2022 | 14:00 Vonder 7 +7 0 3 +7 Biekorf 7A
23 nov. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +7 1 1 +7 Vonder 8
23 nov. 2022 | 15:00 Duizendpoot +7 7 6 +7 Sterrendonk
23 nov. 2022 | 15:00 Montesori +7 9 4 +7 Wijkteam Meander
23 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 7 +7 2 21 +7 De Ruif 8 A
23 nov. 2022 | 15:00 De Vuurvlinder 7 +7 0 3 +7 De Biekorf 8 A
23 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B +7 7 2 +7 De Biekorf 7 B
23 nov. 2022 | 15:45 Pionier 1 +7 17 1 +7 Pionier 2
23 nov. 2022 | 15:45 Duizendpoot +7 8 8 +7 Wijkteam Meander
23 nov. 2022 | 16:30 Montesori +7 9 5 +7 Sterrendonk
24 nov. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +5 2 14 +3 Graaf Engelbrecht (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +7 1 13 +7 Markenhage (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +7 0 35 +6 OLV Lyceum (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) +5 4 5 +6 ISK Breda (NSL)
24 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +5 3 12 +6 Het Christoffel (NSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +7 30 0 +7 Prinsentuin van Cooth (NSL)
30 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 7 +7 2 22 +7 Ruif 8 B
30 nov. 2022 | 14:00 Vonder 7 +7 7 1 +7 De Wilsdonck 7
30 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B -1 6 0 +4 De Vuurvlinder 7
30 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 8 A +7 9 3 +7 Biekorf 7A
30 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 A +7 6 0 +7 Vonder 8
30 nov. 2022 | 15:00 Hoge Waai 8 +7 3 7 +7 De Biekorf 8 B
1 dec. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) +7 12 1 +6 De Rotonde (NSL)
1 dec. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +7 7 12 +7 ISK Breda (NLSL)
7 dec. 2022 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 Biekorf 7A
7 dec. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 +7 2 18 +7 De Biekorf 8 A
7 dec. 2022 | 14:00 Vonder 8 +7 7 3 +7 De Biekorf 7 B
7 dec. 2022 | 15:00 De Vuurvlinder 7 +7 4 16 +7 Hoge Waai 8
7 dec. 2022 | 15:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
7 dec. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B +7 14 1 +7 De Ruif 7
8 dec. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) +7 12 3 +7 Het Christoffel (NSL)
8 dec. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +7 6 5 +7 ISK Breda (NLSL)
28 feb. 2023 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
28 feb. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 KBS De Parel
28 feb. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
2 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NLSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage (NLSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NLSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NSL)
7 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
7 mrt. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Ons SBO
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Hoogakker
7 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 OBS De Wildert
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
7 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 Dirk van Veen
9 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
14 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Ons SBO
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Eerste Rith
14 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 OBS De Wildert
14 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Rietvink
15 mrt. 2023 | 14:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
15 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
15 mrt. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Ruif 8 B
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 De Ruif 7
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 Biekorf 7A
15 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 Vonder 7
16 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NLSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
21 mrt. 2023 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS De Parel
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 De Eerste Rith
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
21 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 De Hoogakker
21 mrt. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 KBS Olympia
21 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen +0 0 0 +0 Helder Camara
22 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 Vonder 8
22 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
22 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
22 mrt. 2023 | 15:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
22 mrt. 2023 | 15:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
22 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
23 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
28 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 De Rietvink
28 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 KBS De Parel
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Dirk van Veen
28 mrt. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Helder Camara
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 OBS De Wildert
29 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
29 mrt. 2023 | 14:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 Vonder 7
29 mrt. 2023 | 14:00 De Biekorf 7 B +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
29 mrt. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 Vonder 8
29 mrt. 2023 | 15:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
29 mrt. 2023 | 15:00 Biekorf 7A +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
30 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
4 apr. 2023 | 16:00 OBS De Wildert +0 0 0 +0 KBS Olympia
4 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Hoogakker
4 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
4 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
4 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 KBS de Wisselaar
4 apr. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht +0 0 0 +0 KBS de Liniedoorn
4 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
5 apr. 2023 | 14:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 De Ruif 7
5 apr. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A +0 0 0 +0 Hoge Waai 8
5 apr. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
5 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Montesori
5 apr. 2023 | 15:00 Pionier 2 +0 0 0 +0 Sterrendonk
5 apr. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 B +0 0 0 +0 Vonder 7
5 apr. 2023 | 15:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 De Ruif 8 A
5 apr. 2023 | 15:00 De Vuurvlinder 7 +0 0 0 +0 Biekorf 7A
5 apr. 2023 | 15:45 Sterrendonk +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
5 apr. 2023 | 15:45 Montesori +0 0 0 +0 Pionier 1
5 apr. 2023 | 16:30 Duizendpoot +0 0 0 +0 Pionier 1
5 apr. 2023 | 16:30 Pionier 2 +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
6 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Markenhage (NSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NLSL)
11 apr. 2023 | 16:00 De Hoogakker +0 0 0 +0 OBS De Wildert
11 apr. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn +0 0 0 +0 Okba Ibnoe Nafi
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen +0 0 0 +0 KBS De Weerijs
11 apr. 2023 | 16:00 KBS Olympia +0 0 0 +0 De Eerste Rith
11 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara +0 0 0 +0 Het Noorderlicht
11 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO +0 0 0 +0 Dirk van Veen
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 De Rietvink
12 apr. 2023 | 14:00 De Ruif 7 +0 0 0 +0 De Biekorf 8 A
12 apr. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A +0 0 0 +0 De Biekorf 8 B
12 apr. 2023 | 14:00 Vonder 7 +0 0 0 +0 De Vuurvlinder 7
12 apr. 2023 | 15:00 Vonder 8 +0 0 0 +0 Biekorf 7A
12 apr. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 +0 0 0 +0 De Biekorf 7 B
12 apr. 2023 | 15:00 Pionier 1 +0 0 0 +0 Sterrendonk
12 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Pionier 2
12 apr. 2023 | 15:00 Ruif 8 B +0 0 0 +0 De Wilsdonck 7
12 apr. 2023 | 15:45 Pionier 1 +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
12 apr. 2023 | 15:45 Montesori +0 0 0 +0 Pionier 2
13 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
14 apr. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 De Rotonde (NSL)
18 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink +0 0 0 +0 OBS De Wildert
18 apr. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar +0 0 0 +0 Dirk van Veen
18 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith +0 0 0 +0 De Hoogakker
18 apr. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi +0 0 0 +0 Ons SBO
18 apr. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs +0 0 0 +0 KBS Olympia
19 apr. 2023 | 15:00 Montesori +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot +0 0 0 +0 Sterrendonk
19 apr. 2023 | 15:45 Duizendpoot +0 0 0 +0 Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 15:45 Pionier 1 +0 0 0 +0 Pionier 2
19 apr. 2023 | 16:30 Montesori +0 0 0 +0 Sterrendonk
20 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda (NLSL) +0 0 0 +0 Het Christoffel (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) +0 0 0 +0 ISK Breda (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 Graaf Engelbrecht (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Markenhage (NLSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NLSL)
9 mei. 2023 | 16:00 KBS De Parel +0 0 0 +0 KBS De Griffioen
11 mei. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) +0 0 0 +0 Prinsentuin van Cooth (NLSL)
11 mei. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 Markenhage (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 Markenhage (NLSL) +0 0 0 +0 De Nassau (NSL)
25 mei. 2023 | 13:00 De Nassau (NSL) +0 0 0 +0 OLV Lyceum (NSL)

NOAD puntensysteem

Bij deze wedstrijden worden scholen niet alleen beoordeeld op hun spel, maar ook op sportiviteit en respect. Hiervoor is het NOAD puntensysteem in het leven geroepen. Met de sportiviteitspunten kunnen zelfs meer punten worden behaald dan met de algemene wedstrijdpunten! 

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl