Programma

Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis Team uit Scheidsrechter
8 mrt. 2022 | 16:00 OBS De Tweesprong - KBS De Liniedoorn Henk Schoone
8 mrt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith - KBS De Zandberg Bas Slot
8 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Driezwing - KBS De Griffioen Ronald Vissers
8 mrt. 2022 | 16:00 Helder Camara - BS Het Noorderlicht
8 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Parel - Ons SBO John de Niet
8 mrt. 2022 | 16:00 Dirk van Veen - Int. School Joost Verhaeren
8 mrt. 2022 | 16:00 De Rietvink - OBS De Wildert Rob Luyken
8 mrt. 2022 | 16:00 KBS Olympia - De Hoogakker Huub Severens
15 mrt. 2022 | 16:00 OBS De Wildert - De Hoogakker John de Niet
15 mrt. 2022 | 16:00 BS Het Noorderlicht - OBS De Tweesprong
15 mrt. 2022 | 16:00 De Rietvink - KBS De Griffioen Joost Verhaeren
15 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Zandberg - KBS De Weerijs Huub Severens
15 mrt. 2022 | 16:00 Ons SBO - Int. School Bas Slot
15 mrt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith - Dirk van Veen Rob Luyken
15 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Liniedoorn - KBS De Wisselaar
15 mrt. 2022 | 16:00 KBS Olympia - KBS De Driezwing Henk Schoone
17 mrt. 2022 | 12:06 ISK Breda (NSL) - Mencia de Mendoza (NSL) Henk Schoone
17 mrt. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - Tessenderlandt (NSL) Bas Slot
17 mrt. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - Bredero (NSL) Huub Severens
17 mrt. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL) Joost Verhaeren
17 mrt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NLSL) - Markenhage (NLSL) John de Niet
17 mrt. 2022 | 16:00 Bredero (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Mencia de Mendoza (NLSL) - ISK Breda (NLSL) Rob Luyken
22 mrt. 2022 | 16:00 Int. School - KBS De Parel Henk Schoone
22 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs - Dirk van Veen Bas Slot
22 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen - De Hoogakker Huub Severens
22 mrt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith - Ons SBO Rob Luyken
22 mrt. 2022 | 16:00 KBS Olympia - OBS De Wildert John de Niet
22 mrt. 2022 | 16:00 OBS De Tweesprong - Helder Camara
22 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Driezwing - De Rietvink Joost Verhaeren
22 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Wisselaar - BS Het Noorderlicht Ronald Vissers
24 mrt. 2022 | 16:00 ISK Breda (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL) Henk Schoone
24 mrt. 2022 | 16:00 Markenhage (NLSL) - Mencia de Mendoza (NLSL) Joost Verhaeren
24 mrt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) - ISK Breda (NSL) John de Niet
24 mrt. 2022 | 16:00 Mencia de Mendoza (NSL) - Markenhage (NSL) Rob Luyken
24 mrt. 2022 | 16:00 Bredero (NSL) - De Rotonde (NSL) Bas Slot
24 mrt. 2022 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) - Het Christoffel (NSL) Huub Severens
24 mrt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - Bredero (NLSL)
29 mrt. 2022 | 16:00 KBS Olympia - KBS De Griffioen Henk Schoone
29 mrt. 2022 | 16:00 De Hoogakker - De Rietvink John de Niet
29 mrt. 2022 | 16:00 Ons SBO - KBS De Weerijs Bas Slot
29 mrt. 2022 | 16:00 OBS De Wildert - KBS De Driezwing Huub Severens
29 mrt. 2022 | 16:00 Helder Camara - KBS De Wisselaar Rob Luyken
29 mrt. 2022 | 16:00 BS Het Noorderlicht - KBS De Liniedoorn
29 mrt. 2022 | 16:00 Dirk van Veen - KBS De Zandberg Joost Verhaeren
29 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Parel - De Eerste Rith Ronald Vissers
30 mrt. 2022 | 13:30 Ruif 8B - Biekorf 7A
30 mrt. 2022 | 13:30 Ruif 7A - Biekorf 8 Buurtsportcoach Geertruidenberg
30 mrt. 2022 | 13:30 Hoge Waai 7 - Wilsdonck 7 Ronald Vissers
30 mrt. 2022 | 14:30 Vonder 8 - Vonder 7
30 mrt. 2022 | 14:30 Ruif 7B - Biekorf 7B
30 mrt. 2022 | 14:30 Hoge Waai 8 - Wilsdonck 8 Ronald Vissers
31 mrt. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) - Het Christoffel (NLSL) Bas Slot
31 mrt. 2022 | 16:00 Mencia de Mendoza (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL) Ronald Vissers
31 mrt. 2022 | 16:00 ISK Breda (NLSL) - Markenhage (NLSL) Rob Luyken
31 mrt. 2022 | 16:00 Markenhage (NSL) - ISK Breda (NSL) Henk Schoone
31 mrt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) - Mencia de Mendoza (NSL) John de Niet
31 mrt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) - Tessenderlandt (NSL) Joost Verhaeren
31 mrt. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - OLV Lyceum (NSL) Huub Severens
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Wisselaar - OBS De Tweesprong
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Liniedoorn - Helder Camara
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Driezwing - De Hoogakker Rob Luyken
5 apr. 2022 | 16:00 De Rietvink - KBS Olympia Joost Verhaeren
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen - OBS De Wildert Huub Severens
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Zandberg - Ons SBO John de Niet
5 apr. 2022 | 16:00 De Eerste Rith - Int. School Bas Slot
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs - KBS De Parel Henk Schoone
6 apr. 2022 | 13:30 Wilsdonck 7 - Hoge Waai 8 Rob Luyken
6 apr. 2022 | 13:30 Schoof 7/8 - Ruif 7A
6 apr. 2022 | 13:30 Biekorf 7B - Ruif 8B
6 apr. 2022 | 14:30 Biekorf 8 - Ruif 7B
6 apr. 2022 | 14:30 Wilsdonck 8 - Vonder 8 Rob Luyken
6 apr. 2022 | 14:30 Hoge Waai 7 - Biekorf 7A
7 apr. 2022 | 16:00 Tessenderlandt (NSL) - Bredero (NSL) Ronald Vissers
7 apr. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - De Rotonde (NSL) Bas Slot
7 apr. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL) John de Niet
12 apr. 2022 | 16:00 Int. School - KBS De Weerijs Henk Schoone
12 apr. 2022 | 16:00 KBS De Parel - KBS De Zandberg John de Niet
12 apr. 2022 | 16:00 Dirk van Veen - Ons SBO Rob Luyken
13 apr. 2022 | 13:30 Hoge Waai 7 - Biekorf 7B
13 apr. 2022 | 13:30 Vonder 8 - Wilsdonck 7
13 apr. 2022 | 13:30 Ruif 7B - Schoof 7/8
13 apr. 2022 | 14:30 Vonder 7 - Wilsdonck 8
13 apr. 2022 | 14:30 Hoge Waai 8 - Biekorf 7A
13 apr. 2022 | 14:30 Ruif 8B - Biekorf 8
14 apr. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) - Het Christoffel (NSL) John de Niet
14 apr. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) - De Rotonde (NLSL) Henk Schoone
19 apr. 2022 | 16:00 KBS De Zandberg - Int. School Huub Severens
19 apr. 2022 | 16:00 KBS De Parel - Dirk van Veen Bas Slot
19 apr. 2022 | 16:00 KBS De Weerijs - De Eerste Rith Ronald Vissers
20 apr. 2022 | 13:30 Schoof 7/8 - Ruif 8B Rob Luyken
20 apr. 2022 | 13:30 Biekorf 8 - Hoge Waai 7
20 apr. 2022 | 13:30 Wilsdonck 7 - Vonder 7
20 apr. 2022 | 14:30 Ruif 7A - Ruif 7B Rob Luyken
20 apr. 2022 | 14:30 Biekorf 7A - Vonder 8
20 apr. 2022 | 14:30 Hoge Waai 8 - Biekorf 7B
21 apr. 2022 | 16:00 Bredero (NSL) - OLV Lyceum (NSL) Rob Luyken
21 apr. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) - Bredero (NLSL) Bas Slot
11 mei. 2022 | 13:30 Vonder 8 - Biekorf 7B
11 mei. 2022 | 13:30 Hoge Waai 7 - Schoof 7/8
11 mei. 2022 | 13:30 Ruif 8B - Ruif 7A Rob Luyken
11 mei. 2022 | 14:30 Vonder 7 - Biekorf 7A
11 mei. 2022 | 14:30 Hoge Waai 8 - Biekorf 8
11 mei. 2022 | 14:30 Wilsdonck 7 - Wilsdonck 8 Rob Luyken
18 mei. 2022 | 13:30 Vonder 8 - Biekorf 8 Rob Luyken
18 mei. 2022 | 13:30 Biekorf 7A - Wilsdonck 8
18 mei. 2022 | 13:30 Ruif 7A - Hoge Waai 7
18 mei. 2022 | 14:30 Ruif 7B - Ruif 8B
18 mei. 2022 | 14:30 Schoof 7/8 - Hoge Waai 8 Rob Luyken
18 mei. 2022 | 14:30 Biekorf 7B - Vonder 7
25 mei. 2022 | 13:30 Vonder 8 - Schoof 7/8
25 mei. 2022 | 13:30 Hoge Waai 7 - Ruif 7B
25 mei. 2022 | 13:30 Wilsdonck 8 - Biekorf 7B
25 mei. 2022 | 14:30 Wilsdonck 7 - Biekorf 7A
25 mei. 2022 | 14:30 Vonder 7 - Biekorf 8
25 mei. 2022 | 14:30 Ruif 7A - Hoge Waai 8
1 jun. 2022 | 13:30 Schoof 7/8 - Vonder 7
1 jun. 2022 | 13:30 Ruif 7B - Hoge Waai 8
1 jun. 2022 | 13:30 Biekorf 7B - Wilsdonck 7
1 jun. 2022 | 14:30 Ruif 8B - Hoge Waai 7
1 jun. 2022 | 14:30 Ruif 7A - Vonder 8
1 jun. 2022 | 14:30 Biekorf 8 - Wilsdonck 8

Ben jij klaar voor de competitie?

Per seizoen staan zes tot tien speelrondes – verdeeld over twee seizoenshelften – op het programma. De wedstrijden van de NAC Junior Street League worden altijd gespeeld op dinsdagmiddag en op woensdagmiddag spelen de teams van de NAC Street League Geertruidenberg. De wedstrijden van de NAC Street League en NAC Ladies Street League zijn op donderdagmiddag.

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl