Programma

Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis Team uit Scheidsrechter
8 dec. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) - ISK Breda Rob Luyken
8 dec. 2022 | 16:00 ISK Breda - Het Christoffel (NSL) Joost Verhaeren
28 feb. 2023 | 16:00 Helder Camara - KBS de Liniedoorn Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk
28 feb. 2023 | 16:00 OBS De Wildert - KBS De Griffioen John de Niet
28 feb. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs - KBS De Parel Bas Slot
2 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - Markenhage Joost Verhaeren
2 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - De Rotonde (NSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - ISK Breda
7 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith - OBS De Wildert
7 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink - KBS De Griffioen Bas Slot
7 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi - Dirk van Veen
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar - Het Noorderlicht
7 mrt. 2023 | 16:00 Helder Camara - Ons SBO
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel - KBS De Weerijs
7 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia - De Hoogakker
9 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage - ISK Breda
9 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - De Rotonde (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) - Prinsentuin van Cooth
9 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - OLV Lyceum (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NSL) - Graaf Engelbrecht
9 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - Het Christoffel (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - De Nassau (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda - Markenhage
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn - Ons SBO
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia - De Rietvink
14 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker - KBS De Griffioen
14 mrt. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi - KBS de Wisselaar
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Parel - De Eerste Rith
14 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen - Het Noorderlicht
14 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs - OBS De Wildert
15 mrt. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 B - Ruif 8 B Loï Klaasen
15 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A - De Vuurvlinder 7
15 mrt. 2023 | 14:00 Hoge Waai 8 - De Wilsdonck 7
15 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 8 - Vonder 7
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 A - Biekorf 7A
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 7 B - De Ruif 7
16 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage - Graaf Engelbrecht
16 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - Markenhage
16 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - De Nassau (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - Het Christoffel (NLSL)
21 mrt. 2023 | 16:00 OBS De Wildert - KBS De Parel
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs - De Eerste Rith
21 mrt. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht - Okba Ibnoe Nafi
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen - KBS Olympia
21 mrt. 2023 | 16:00 Dirk van Veen - Helder Camara
21 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn - KBS de Wisselaar
21 mrt. 2023 | 16:00 De Rietvink - De Hoogakker
22 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Biekorf 8 B
22 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 7 - Hoge Waai 8 Loï Klaasen
22 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A - Vonder 8
22 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 7 - De Biekorf 8 A
22 mrt. 2023 | 15:00 Ruif 8 B - De Vuurvlinder 7
22 mrt. 2023 | 15:00 Biekorf 7A - De Biekorf 7 B
23 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - ISK Breda
23 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - Prinsentuin van Cooth
23 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage - De Rotonde (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda - Graaf Engelbrecht
23 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - De Nassau (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - Markenhage
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn - Dirk van Veen
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar - Helder Camara
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS Olympia - KBS De Parel
28 mrt. 2023 | 16:00 De Eerste Rith - De Rietvink
28 mrt. 2023 | 16:00 De Hoogakker - KBS De Weerijs
28 mrt. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen - OBS De Wildert
28 mrt. 2023 | 16:00 Ons SBO - Het Noorderlicht
29 mrt. 2023 | 14:00 De Biekorf 7 B - De Biekorf 8 A
29 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Ruif 8 A
29 mrt. 2023 | 14:00 Ruif 8 B - Vonder 7
29 mrt. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 - Vonder 8
29 mrt. 2023 | 15:00 Biekorf 7A - De Biekorf 8 B
29 mrt. 2023 | 15:00 De Ruif 7 - De Vuurvlinder 7
30 mrt. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - De Nassau (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 ISK Breda - Prinsentuin van Cooth
30 mrt. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - Markenhage
30 mrt. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - Graaf Engelbrecht
30 mrt. 2023 | 16:00 Markenhage - Het Christoffel (NLSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - ISK Breda
4 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel - De Hoogakker
4 apr. 2023 | 16:00 OBS De Wildert - KBS Olympia
4 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith - KBS De Griffioen
4 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara - Okba Ibnoe Nafi
4 apr. 2023 | 16:00 Het Noorderlicht - KBS de Liniedoorn
4 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO - KBS de Wisselaar
4 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink - KBS De Weerijs
5 apr. 2023 | 12:00 Sterrendonk - Wijkteam Meander
5 apr. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Biekorf 7 B
5 apr. 2023 | 14:00 Vonder 8 - De Ruif 7
5 apr. 2023 | 14:00 De Biekorf 8 A - Hoge Waai 8
5 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot - Montesori
5 apr. 2023 | 15:00 Pionier 2 - Sterrendonk
5 apr. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 B - Vonder 7
5 apr. 2023 | 15:00 De Vuurvlinder 7 - Biekorf 7A
5 apr. 2023 | 15:00 Ruif 8 B - De Ruif 8 A Loï Klaasen
5 apr. 2023 | 15:45 Montesori - Pionier 1
5 apr. 2023 | 16:30 Pionier 2 - Wijkteam Meander
5 apr. 2023 | 16:30 Duizendpoot - Pionier 1
6 apr. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - ISK Breda
6 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - OLV Lyceum (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda - De Nassau (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - Markenhage
6 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - Graaf Engelbrecht
6 apr. 2023 | 16:00 Markenhage - Prinsentuin van Cooth
6 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - De Rotonde (NSL)
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Griffioen - KBS De Weerijs
11 apr. 2023 | 16:00 KBS de Liniedoorn - Okba Ibnoe Nafi
11 apr. 2023 | 16:00 Ons SBO - Dirk van Veen
11 apr. 2023 | 16:00 De Hoogakker - OBS De Wildert
11 apr. 2023 | 16:00 KBS Olympia - De Eerste Rith
11 apr. 2023 | 16:00 KBS De Parel - De Rietvink
11 apr. 2023 | 16:00 Helder Camara - Het Noorderlicht
12 apr. 2023 | 14:00 De Ruif 7 - De Biekorf 8 A
12 apr. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A - De Biekorf 8 B
12 apr. 2023 | 14:00 Vonder 7 - De Vuurvlinder 7
12 apr. 2023 | 15:00 Pionier 1 - Sterrendonk
12 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot - Pionier 2
12 apr. 2023 | 15:00 Ruif 8 B - De Wilsdonck 7 Loï Klaasen
12 apr. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 - De Biekorf 7 B
12 apr. 2023 | 15:00 Vonder 8 - Biekorf 7A
12 apr. 2023 | 15:45 Pionier 1 - Wijkteam Meander
12 apr. 2023 | 15:45 Montesori - Pionier 2
13 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - Het Christoffel (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - Graaf Engelbrecht
13 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - ISK Breda
13 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - De Rotonde (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda - OLV Lyceum (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - Prinsentuin van Cooth
14 apr. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - De Rotonde (NSL)
18 apr. 2023 | 16:00 KBS de Wisselaar - Dirk van Veen
18 apr. 2023 | 16:00 De Eerste Rith - De Hoogakker
18 apr. 2023 | 16:00 De Rietvink - OBS De Wildert
18 apr. 2023 | 16:00 KBS De Weerijs - KBS Olympia
18 apr. 2023 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi - Ons SBO
19 apr. 2023 | 12:00 Montesori - Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot - Sterrendonk
19 apr. 2023 | 15:45 Duizendpoot - Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 15:45 Pionier 1 - Pionier 2
19 apr. 2023 | 16:30 Montesori - Sterrendonk
20 apr. 2023 | 16:00 ISK Breda - Het Christoffel (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Graaf Engelbrecht - Prinsentuin van Cooth
20 apr. 2023 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - De Nassau (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NSL) - Markenhage
20 apr. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - Graaf Engelbrecht
20 apr. 2023 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - ISK Breda
20 apr. 2023 | 16:00 Markenhage - OLV Lyceum (NLSL)
9 mei. 2023 | 16:00 KBS De Parel - KBS De Griffioen
11 mei. 2023 | 16:00 Markenhage - De Nassau (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 Prinsentuin van Cooth - OLV Lyceum (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 De Nassau (NSL) - Markenhage
11 mei. 2023 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) - Prinsentuin van Cooth

Ben jij klaar voor de competitie?

Per seizoen staan zes tot tien speelrondes – verdeeld over twee seizoenshelften – op het programma. De wedstrijden van de NAC Junior Street League worden altijd gespeeld op dinsdagmiddag en op woensdagmiddag spelen de teams van de NAC Street League Geertruidenberg. De wedstrijden van de NAC Street League en NAC Ladies Street League zijn op donderdagmiddag.

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl