Scheidsrechters

Zie hieronder de indeling van de scheidsrechters.

Scheidsrechter Wedstrijd Locatie
12 okt. 2021 | 16:00 Huub Severens Int. School - Dirk van Veen
12 okt. 2021 | 16:00 Piet Gabriëls KBS De Griffioen - KBS De Driezwing
12 okt. 2021 | 16:00 Bas Slot BS Het Noorderlicht - Helder Camara
12 okt. 2021 | 16:00 Henk Schoone KBS De Liniedoorn - OBS De Tweesprong
12 okt. 2021 | 16:00 John de Niet Ons SBO - KBS De Parel
12 okt. 2021 | 16:00 Ronald Vissers OBS De Wildert - De Rietvink
14 okt. 2021 | 16:00 Huub Severens Graaf Engelbrecht (NSL) - Markenhage (NSL)
14 okt. 2021 | 16:00 Markenhage (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
14 okt. 2021 | 16:00 John de Niet Mencia de Mendoza (NSL) - ISK Breda (NSL)
14 okt. 2021 | 16:00 Bas Slot Het Christoffel (NLSL) - Bredero (NLSL)
14 okt. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren Bredero (NSL) - Het Christoffel (NSL)
14 okt. 2021 | 16:00 ISK Breda (NLSL) - Mencia de Mendoza (NLSL)
19 okt. 2021 | 16:00 Henk Schoone KBS De Driezwing - KBS Olympia
19 okt. 2021 | 16:00 Piet Gabriëls KBS De Griffioen - De Rietvink
19 okt. 2021 | 16:00 Huub Severens De Hoogakker - OBS De Wildert
19 okt. 2021 | 16:00 KBS De Wisselaar - KBS De Liniedoorn
19 okt. 2021 | 16:00 Bas Slot Int. School - Ons SBO
19 okt. 2021 | 16:00 Dirk van Veen - De Eerste Rith
19 okt. 2021 | 16:00 Rob Luyken KBS De Weerijs - KBS De Zandberg
19 okt. 2021 | 16:00 John de Niet OBS De Tweesprong - BS Het Noorderlicht
21 okt. 2021 | 16:00 Het Christoffel (NSL) - Tessenderlandt (NSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Rob Luyken De Rotonde (NSL) - Bredero (NSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Huub Severens Graaf Engelbrecht (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Henk Schoone Mencia de Mendoza (NLSL) - Markenhage (NLSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Bredero (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Ronald Vissers ISK Breda (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
21 okt. 2021 | 16:00 Bas Slot Markenhage (NSL) - Mencia de Mendoza (NSL)
2 nov. 2021 | 16:00 Ronald Vissers De Rietvink - KBS De Driezwing
2 nov. 2021 | 16:00 Rob Luyken BS Het Noorderlicht - KBS De Wisselaar
2 nov. 2021 | 16:00 John de Niet Ons SBO - De Eerste Rith
2 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren Dirk van Veen - KBS De Weerijs
2 nov. 2021 | 16:00 Henk Schoone Helder Camara - OBS De Tweesprong
2 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink De Hoogakker - KBS De Griffioen
2 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot KBS De Parel - Int. School
2 nov. 2021 | 16:00 Huub Severens OBS De Wildert - KBS Olympia
4 nov. 2021 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
4 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NLSL) - Mencia de Mendoza (NLSL)
4 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink Markenhage (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
4 nov. 2021 | 16:00 Huub Severens Tessenderlandt (NSL) - De Rotonde (NSL)
4 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - Het Christoffel (NSL)
4 nov. 2021 | 16:00 Rob Luyken ISK Breda (NSL) - Markenhage (NSL)
4 nov. 2021 | 16:00 John de Niet Mencia de Mendoza (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
9 nov. 2021 | 16:00 John de Niet De Rietvink - De Hoogakker
9 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren KBS De Weerijs - Ons SBO
9 nov. 2021 | 16:00 Rob Luyken KBS De Zandberg - Dirk van Veen
9 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink KBS De Wisselaar - Helder Camara
9 nov. 2021 | 16:00 Piet Gabriëls KBS De Griffioen - KBS Olympia
9 nov. 2021 | 16:00 Henk Schoone KBS De Driezwing - OBS De Wildert
9 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot De Eerste Rith - KBS De Parel
9 nov. 2021 | 17:30 Huub Severens KBS De Liniedoorn - BS Het Noorderlicht
11 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
11 nov. 2021 | 16:00 Ronald Vissers Bredero (NSL) - Tessenderlandt (NSL)
11 nov. 2021 | 16:00 Huub Severens De Rotonde (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
16 nov. 2021 | 16:00 Rob Luyken Ons SBO - KBS De Zandberg
16 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink OBS De Wildert - KBS De Griffioen
16 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren KBS Olympia - De Rietvink
16 nov. 2021 | 16:00 Huub Severens KBS De Parel - KBS De Weerijs
16 nov. 2021 | 16:00 Henk Schoone Helder Camara - KBS De Liniedoorn
16 nov. 2021 | 16:00 OBS De Tweesprong - KBS De Wisselaar
16 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot De Hoogakker - KBS De Driezwing
16 nov. 2021 | 16:00 John de Niet Int. School - De Eerste Rith
18 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot Het Christoffel (NSL) - De Rotonde (NSL)
18 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink De Rotonde (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
18 nov. 2021 | 16:00 Henk Schoone Bredero (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
18 nov. 2021 | 16:00 John de Niet OLV Lyceum (NSL) - Bredero (NSL)
23 nov. 2021 | 16:00 John de Niet KBS De Weerijs - Int. School
23 nov. 2021 | 16:00 Huub Severens Ons SBO - Dirk van Veen
23 nov. 2021 | 16:00 Bas Slot KBS De Zandberg - KBS De Parel
23 nov. 2021 | 16:00 Ruud Kraaijenbrink Het Kasteel - De Hoogakker
25 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren Tessenderlandt (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
30 nov. 2021 | 16:00 Ronald Vissers Dirk van Veen - KBS De Parel
30 nov. 2021 | 16:00 Rob Luyken De Eerste Rith - KBS De Weerijs
30 nov. 2021 | 16:00 Joost Verhaeren Int. School - KBS De Zandberg
7 dec. 2021 | 16:00 Luca Kamp De Hoogakker - KBS Olympia
7 dec. 2021 | 16:00 Bas Slot KBS De Zandberg - De Eerste Rith
8 mrt. 2022 | 16:00 Helder Camara - BS Het Noorderlicht
8 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens KBS Olympia - De Hoogakker
8 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot De Eerste Rith - KBS De Zandberg
8 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - Ons SBO
8 mrt. 2022 | 16:00 Ronald Vissers KBS De Driezwing - KBS De Griffioen
8 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Rietvink - OBS De Wildert
8 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone OBS De Tweesprong - KBS De Liniedoorn
8 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren Dirk van Veen - Int. School
15 mrt. 2022 | 16:00 KBS De Liniedoorn - KBS De Wisselaar
15 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens KBS De Zandberg - KBS De Weerijs
15 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Eerste Rith - Dirk van Veen
15 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot Ons SBO - Int. School
15 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone KBS Olympia - KBS De Driezwing
15 mrt. 2022 | 16:00 BS Het Noorderlicht - OBS De Tweesprong
15 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet OBS De Wildert - De Hoogakker
15 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - KBS De Griffioen
17 mrt. 2022 | 12:06 Henk Schoone ISK Breda (NSL) - Mencia de Mendoza (NSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren Markenhage (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Bredero (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - Tessenderlandt (NSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet Graaf Engelbrecht (NLSL) - Markenhage (NLSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken Mencia de Mendoza (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
17 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens Het Christoffel (NSL) - Bredero (NSL)
22 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot KBS De Weerijs - Dirk van Veen
22 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Eerste Rith - Ons SBO
22 mrt. 2022 | 16:00 Piet Gabriëls KBS De Griffioen - De Hoogakker
22 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone Int. School - KBS De Parel
22 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet KBS Olympia - OBS De Wildert
22 mrt. 2022 | 16:00 OBS De Tweesprong - Helder Camara
22 mrt. 2022 | 16:00 Ronald Vissers KBS De Wisselaar - BS Het Noorderlicht
22 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren KBS De Driezwing - De Rietvink
24 mrt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - Bredero (NLSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren Markenhage (NLSL) - Mencia de Mendoza (NLSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet Graaf Engelbrecht (NSL) - ISK Breda (NSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone ISK Breda (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken Mencia de Mendoza (NSL) - Markenhage (NSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot Bredero (NSL) - De Rotonde (NSL)
24 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens Tessenderlandt (NSL) - Het Christoffel (NSL)
29 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren Dirk van Veen - KBS De Zandberg
29 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone KBS Olympia - KBS De Griffioen
29 mrt. 2022 | 16:00 Ronald Vissers KBS De Parel - De Eerste Rith
29 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet De Hoogakker - De Rietvink
29 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens OBS De Wildert - KBS De Driezwing
29 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken Helder Camara - KBS De Wisselaar
29 mrt. 2022 | 16:00 BS Het Noorderlicht - KBS De Liniedoorn
29 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot Ons SBO - KBS De Weerijs
31 mrt. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren De Rotonde (NSL) - Tessenderlandt (NSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 Huub Severens Het Christoffel (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 Ronald Vissers Mencia de Mendoza (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 Henk Schoone Markenhage (NSL) - ISK Breda (NSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 Rob Luyken ISK Breda (NLSL) - Markenhage (NLSL)
31 mrt. 2022 | 16:00 John de Niet Graaf Engelbrecht (NSL) - Mencia de Mendoza (NSL)
5 apr. 2022 | 16:00 Rob Luyken KBS De Driezwing - De Hoogakker
5 apr. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Zandberg - Ons SBO
5 apr. 2022 | 16:00 Henk Schoone KBS De Weerijs - KBS De Parel
5 apr. 2022 | 16:00 Bas Slot De Eerste Rith - Int. School
5 apr. 2022 | 16:00 KBS De Wisselaar - OBS De Tweesprong
5 apr. 2022 | 16:00 Huub Severens KBS De Liniedoorn - Helder Camara
5 apr. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - KBS Olympia
5 apr. 2022 | 16:00 Piet Gabriëls KBS De Griffioen - OBS De Wildert
7 apr. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - De Rotonde (NSL)
7 apr. 2022 | 16:00 Ronald Vissers Tessenderlandt (NSL) - Bredero (NSL)
7 apr. 2022 | 16:00 John de Niet De Rotonde (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
12 apr. 2022 | 16:00 Henk Schoone Int. School - KBS De Weerijs
12 apr. 2022 | 16:00 Rob Luyken Dirk van Veen - Ons SBO
12 apr. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - KBS De Zandberg
14 apr. 2022 | 16:00 John de Niet De Rotonde (NSL) - Het Christoffel (NSL)
14 apr. 2022 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
19 apr. 2022 | 16:00 Bas Slot KBS De Parel - Dirk van Veen
19 apr. 2022 | 16:00 Huub Severens KBS De Zandberg - Int. School
19 apr. 2022 | 16:00 Ronald Vissers KBS De Weerijs - De Eerste Rith
21 apr. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NLSL) - Bredero (NLSL)
21 apr. 2022 | 16:00 Rob Luyken Bredero (NSL) - OLV Lyceum (NSL)

 

 

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl