Scheidsrechters

Zie hieronder de indeling van de scheidsrechters.

Scheidsrechter Wedstrijd Locatie
6 okt. 2022 | 09:00 Bas Slot KBS De Griffioen - De Rietvink
6 okt. 2022 | 09:00 Bas Slot De Hoogakker - KBS Olympia
6 okt. 2022 | 09:00 Bas Slot OBS De Wildert - De Eerste Rith
6 okt. 2022 | 09:00 Bas Slot Ons SBO - KBS de Liniedoorn
6 okt. 2022 | 09:00 John de Niet Dirk van Veen - Okba Ibnoe Nafi
6 okt. 2022 | 09:00 Bas Slot Het Noorderlicht - KBS de Wisselaar
6 okt. 2022 | 13:00 John de Niet ISK Breda (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot Prinsentuin van Cooth (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot Graaf Engelbrecht (NSL) - De Rotonde (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot Het Christoffel (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 John de Niet De Rotonde (NSL) - ISK Breda (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot De Rotonde (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
6 okt. 2022 | 13:00 Bas Slot Prinsentuin van Cooth (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
11 okt. 2022 | 16:00 John de Niet OBS De Wildert - KBS De Weerijs
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Liniedoorn - Helder Camara
11 okt. 2022 | 16:00 KBS de Wisselaar - Okba Ibnoe Nafi
11 okt. 2022 | 16:00 Bas Slot Het Noorderlicht - Dirk van Veen
11 okt. 2022 | 16:00 KBS De Griffioen - De Hoogakker
11 okt. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Rietvink - KBS Olympia
11 okt. 2022 | 16:00 De Eerste Rith - KBS De Parel
13 okt. 2022 | 16:00 Henk Schoone ISK Breda (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
13 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) - ISK Breda (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 De Rotonde (NSL) - Markenhage (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 Bas Slot De Nassau (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 Prinsentuin van Cooth (NLSL) - De Nassau (NSL)
13 okt. 2022 | 16:00 John de Niet Markenhage (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
18 okt. 2022 | 16:00 Bas Slot KBS De Parel - OBS De Wildert
18 okt. 2022 | 16:00 Huub Severens KBS Olympia - KBS De Griffioen
18 okt. 2022 | 16:00 Cees Markus De Eerste Rith - KBS De Weerijs
18 okt. 2022 | 16:00 Henk Schoone Okba Ibnoe Nafi - Het Noorderlicht
18 okt. 2022 | 16:00 Ronald Vissers KBS de Wisselaar - KBS de Liniedoorn
18 okt. 2022 | 16:00 Ons SBO - Helder Camara
18 okt. 2022 | 16:00 John de Niet De Hoogakker - De Rietvink
20 okt. 2022 | 16:00 Henk Schoone OLV Lyceum (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) - Markenhage (NLSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Cees Markus De Rotonde (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 John de Niet Markenhage (NSL) - Het Christoffel (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) - De Nassau (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 Bas Slot ISK Breda (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
20 okt. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
1 nov. 2022 | 16:00 Okba Ibnoe Nafi - Helder Camara
1 nov. 2022 | 16:00 Dirk van Veen - KBS de Wisselaar
1 nov. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Weerijs - De Hoogakker
1 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot Het Noorderlicht - Ons SBO
1 nov. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Rietvink - De Eerste Rith
1 nov. 2022 | 16:00 KBS De Parel - KBS Olympia
2 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 A - De Ruif 8 A
2 nov. 2022 | 14:00 De Vuurvlinder 7 - De Biekorf 8 B
2 nov. 2022 | 14:00 Hoge Waai 8 - Biekorf 7A
2 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 7 - De Wilsdonck 7
2 nov. 2022 | 15:00 Loï Klaasen Vonder 8 - Ruif 8 B
2 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 7 B - Vonder 7
3 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) - ISK Breda (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 John de Niet Prinsentuin van Cooth (NSL) - Markenhage (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Ronald Vissers De Rotonde (NSL) - Het Christoffel (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Cees Markus Graaf Engelbrecht (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Het Christoffel (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Henk Schoone ISK Breda (NSL) - De Nassau (NSL)
3 nov. 2022 | 16:00 Markenhage (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
8 nov. 2022 | 16:00 Finn Groenewegen KBS De Griffioen - De Eerste Rith
8 nov. 2022 | 16:00 Rob Luyken De Hoogakker - KBS De Parel
8 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot KBS de Liniedoorn - Het Noorderlicht
8 nov. 2022 | 16:00 Henk Schoone Helder Camara - Dirk van Veen
8 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk KBS de Wisselaar - Ons SBO
8 nov. 2022 | 16:00 Cees Markus KBS Olympia - OBS De Wildert
8 nov. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Weerijs - De Rietvink
9 nov. 2022 | 12:00 Cees Markus Montesori - Pionier 1
9 nov. 2022 | 12:00 Cees Markus Duizendpoot - Pionier 1
9 nov. 2022 | 12:00 Bas Slot Pionier 2 - Sterrendonk
9 nov. 2022 | 12:00 Cees Markus Duizendpoot - Montesori
9 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 8 B - Vonder 8
9 nov. 2022 | 14:00 mickey Hoogmoed De Ruif 8 A - De Biekorf 7 B
9 nov. 2022 | 14:00 Loï Klaasen De Wilsdonck 7 - De Vuurvlinder 7
9 nov. 2022 | 15:00 mickey Hoogmoed Ruif 8 B - De Biekorf 8 A
9 nov. 2022 | 15:00 Cheyenne Stagiaire bsc Vonder 7 - Hoge Waai 8
9 nov. 2022 | 15:00 Biekorf 7A - De Ruif 7
9 nov. 2022 | 15:45 Bas Slot Sterrendonk - Wijkteam Meander
9 nov. 2022 | 16:30 Bas Slot Pionier 2 - Wijkteam Meander
10 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot Prinsentuin van Cooth (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 John de Niet Markenhage (NSL) - De Nassau (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) - Markenhage (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 OLV Lyceum (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
10 nov. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Cees Markus De Rotonde (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
10 nov. 2022 | 16:00 Graaf Engelbrecht (NSL) - Het Christoffel (NSL)
15 nov. 2022 | 16:00 Henk Schoone De Eerste Rith - KBS Olympia
15 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot OBS De Wildert - De Hoogakker
15 nov. 2022 | 16:00 John de Niet KBS De Weerijs - KBS De Griffioen
15 nov. 2022 | 16:00 Finn Groenewegen Dirk van Veen - Ons SBO
15 nov. 2022 | 16:00 Cees Markus Het Noorderlicht - Helder Camara
15 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk Okba Ibnoe Nafi - KBS de Liniedoorn
15 nov. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - KBS De Parel
16 nov. 2022 | 14:00 Loï Klaasen Vonder 8 - De Vuurvlinder 7
16 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 7 - Vonder 7
16 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B - Ruif 8 B
16 nov. 2022 | 15:00 Bas Slot Duizendpoot - Pionier 2
16 nov. 2022 | 15:00 Cees Markus Pionier 1 - Sterrendonk
16 nov. 2022 | 15:00 Hoge Waai 8 - De Ruif 8 A
16 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 A - De Biekorf 8 B
16 nov. 2022 | 15:00 De Wilsdonck 7 - Biekorf 7A
16 nov. 2022 | 15:45 Bas Slot Montesori - Pionier 2
16 nov. 2022 | 15:45 Cees Markus Pionier 1 - Wijkteam Meander
17 nov. 2022 | 16:00 Ronald Vissers Markenhage (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 De Nassau (NSL) - De Rotonde (NLSL)
17 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk De Rotonde (NSL) - De Nassau (NSL)
17 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NLSL) - Markenhage (NLSL)
22 nov. 2022 | 16:00 Ons SBO - Okba Ibnoe Nafi
22 nov. 2022 | 16:00 Rob Luyken KBS Olympia - KBS De Weerijs
22 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot Dirk van Veen - KBS de Liniedoorn
22 nov. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren KBS De Griffioen - KBS De Parel
22 nov. 2022 | 16:00 Finn Groenewegen OBS De Wildert - De Rietvink
22 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk De Hoogakker - De Eerste Rith
22 nov. 2022 | 16:00 Cees Markus Helder Camara - KBS de Wisselaar
23 nov. 2022 | 14:00 Ruif 8 B - Hoge Waai 8
23 nov. 2022 | 14:00 Vonder 7 - Biekorf 7A
23 nov. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 - Vonder 8
23 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 7 - De Ruif 8 A
23 nov. 2022 | 15:00 Cees Markus Duizendpoot - Sterrendonk
23 nov. 2022 | 15:00 De Vuurvlinder 7 - De Biekorf 8 A
23 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B - De Biekorf 7 B
23 nov. 2022 | 15:00 Bas Slot Montesori - Wijkteam Meander
23 nov. 2022 | 15:45 Bas Slot Pionier 1 - Pionier 2
23 nov. 2022 | 15:45 Cees Markus Duizendpoot - Wijkteam Meander
23 nov. 2022 | 16:30 Cees Markus Montesori - Sterrendonk
24 nov. 2022 | 16:00 Bas Slot ISK Breda (NLSL) - Markenhage (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Het Christoffel (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Markenhage (NSL) - ISK Breda (NSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Henk Schoone OLV Lyceum (NSL) - Het Christoffel (NSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Prinsentuin van Cooth (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
24 nov. 2022 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Graaf Engelbrecht (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
30 nov. 2022 | 14:00 De Biekorf 7 B - De Vuurvlinder 7
30 nov. 2022 | 14:00 De Ruif 7 - Ruif 8 B
30 nov. 2022 | 14:00 Vonder 7 - De Wilsdonck 7
30 nov. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 A - Vonder 8
30 nov. 2022 | 15:00 Loï Klaasen Hoge Waai 8 - De Biekorf 8 B
30 nov. 2022 | 15:00 De Ruif 8 A - Biekorf 7A
1 dec. 2022 | 16:00 ISK Breda (NSL) - De Rotonde (NSL)
1 dec. 2022 | 16:00 De Rotonde (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
7 dec. 2022 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Biekorf 8 A
7 dec. 2022 | 14:00 Loï Klaasen Vonder 8 - De Biekorf 7 B
7 dec. 2022 | 14:00 Ruif 8 B - Biekorf 7A
7 dec. 2022 | 15:00 De Vuurvlinder 7 - Hoge Waai 8
7 dec. 2022 | 15:00 Vonder 7 - De Ruif 8 A
7 dec. 2022 | 15:00 De Biekorf 8 B - De Ruif 7
8 dec. 2022 | 16:00 Joost Verhaeren ISK Breda (NSL) - Het Christoffel (NSL)
8 dec. 2022 | 16:00 Rob Luyken Het Christoffel (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
28 feb. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk OBS De Wildert - KBS De Griffioen
28 feb. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Helder Camara - KBS de Liniedoorn
28 feb. 2023 | 16:00 Bas Slot KBS De Weerijs - KBS De Parel
2 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet De Nassau (NSL) - Het Christoffel (NSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus OLV Lyceum (NSL) - De Rotonde (NSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk Prinsentuin van Cooth (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Markenhage (NLSL) - Graaf Engelbrecht (NLSL)
2 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NSL) - Markenhage (NSL)
7 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot KBS de Wisselaar - Het Noorderlicht
7 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk Okba Ibnoe Nafi - Dirk van Veen
7 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Helder Camara - Ons SBO
7 mrt. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Eerste Rith - OBS De Wildert
7 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - KBS De Weerijs
7 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken KBS Olympia - De Hoogakker
7 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus De Rietvink - KBS De Griffioen
9 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk De Nassau (NSL) - OLV Lyceum (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NLSL) - De Rotonde (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet Markenhage (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus De Rotonde (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk Het Christoffel (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Henk Schoone Prinsentuin van Cooth (NSL) - Het Christoffel (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot ISK Breda (NSL) - Markenhage (NSL)
9 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken OLV Lyceum (NSL) - De Nassau (NSL)
14 mrt. 2023 | 16:00 Henk Schoone KBS De Weerijs - OBS De Wildert
14 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren KBS De Parel - De Eerste Rith
14 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet KBS Olympia - De Rietvink
14 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk KBS de Liniedoorn - Ons SBO
14 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Okba Ibnoe Nafi - KBS de Wisselaar
14 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot Dirk van Veen - Het Noorderlicht
14 mrt. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Hoogakker - KBS De Griffioen
15 mrt. 2023 | 14:00 Loï Klaasen De Biekorf 8 B - Ruif 8 B
15 mrt. 2023 | 14:00 Hoge Waai 8 - De Wilsdonck 7
15 mrt. 2023 | 14:00 De Ruif 8 A - De Vuurvlinder 7
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 7 B - De Ruif 7
15 mrt. 2023 | 15:00 De Biekorf 8 A - Biekorf 7A
15 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 8 - Vonder 7
16 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot ISK Breda (NSL) - De Rotonde (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Ronald Vissers Markenhage (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken De Nassau (NSL) - Het Christoffel (NLSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus Het Christoffel (NSL) - De Nassau (NSL)
16 mrt. 2023 | 16:00 Charnelle Platte Graaf Engelbrecht (NLSL) - Markenhage (NLSL)
21 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Dirk van Veen - Helder Camara
21 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus KBS de Liniedoorn - KBS de Wisselaar
21 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Griffioen - KBS Olympia
21 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - De Hoogakker
21 mrt. 2023 | 16:00 Henk Schoone OBS De Wildert - KBS De Parel
21 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken KBS De Weerijs - De Eerste Rith
21 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot Het Noorderlicht - Okba Ibnoe Nafi
22 mrt. 2023 | 14:00 Cheyenne Stagiaire bsc De Ruif 8 A - Vonder 8
22 mrt. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Biekorf 8 B
22 mrt. 2023 | 14:00 Loï Klaasen De Ruif 7 - Hoge Waai 8
22 mrt. 2023 | 15:00 Cheyenne Stagiaire bsc Ruif 8 B - De Vuurvlinder 7
22 mrt. 2023 | 15:00 mickey Hoogmoed Biekorf 7A - De Biekorf 7 B
22 mrt. 2023 | 15:00 Vonder 7 - De Biekorf 8 A
23 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot ISK Breda (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk De Nassau (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NLSL) - ISK Breda (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Het Christoffel (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Henk Schoone Prinsentuin van Cooth (NSL) - De Nassau (NSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus OLV Lyceum (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Rotonde (NLSL) - Markenhage (NLSL)
23 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet Markenhage (NSL) - De Rotonde (NSL)
28 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken De Hoogakker - KBS De Weerijs
28 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot KBS de Liniedoorn - Dirk van Veen
28 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk KBS de Wisselaar - Helder Camara
28 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren KBS Olympia - KBS De Parel
28 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Griffioen - OBS De Wildert
28 mrt. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Ons SBO - Het Noorderlicht
28 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus De Eerste Rith - De Rietvink
29 mrt. 2023 | 14:00 Loï Klaasen De Biekorf 7 B - De Biekorf 8 A
29 mrt. 2023 | 14:00 mickey Hoogmoed Ruif 8 B - Vonder 7
29 mrt. 2023 | 14:00 Cheyenne Stagiaire bsc De Wilsdonck 7 - De Ruif 8 A
29 mrt. 2023 | 15:00 Loï Klaasen Biekorf 7A - De Biekorf 8 B
29 mrt. 2023 | 15:00 mickey Hoogmoed Hoge Waai 8 - Vonder 8
29 mrt. 2023 | 15:00 Cheyenne Stagiaire bsc De Ruif 7 - De Vuurvlinder 7
30 mrt. 2023 | 16:00 Rob Luyken Prinsentuin van Cooth (NSL) - ISK Breda (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Bas Slot De Nassau (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 John de Niet Markenhage (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Henk Schoone Graaf Engelbrecht (NLSL) - De Nassau (NSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren ISK Breda (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
30 mrt. 2023 | 16:00 Cees Markus Het Christoffel (NSL) - Markenhage (NSL)
4 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - KBS De Weerijs
4 apr. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Eerste Rith - KBS De Griffioen
4 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot Helder Camara - Okba Ibnoe Nafi
4 apr. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk OBS De Wildert - KBS Olympia
4 apr. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk Het Noorderlicht - KBS de Liniedoorn
4 apr. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - De Hoogakker
4 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus Ons SBO - KBS de Wisselaar
5 apr. 2023 | 14:00 De Wilsdonck 7 - De Biekorf 7 B
5 apr. 2023 | 14:00 Loï Klaasen Vonder 8 - De Ruif 7
5 apr. 2023 | 14:00 mickey Hoogmoed De Biekorf 8 A - Hoge Waai 8
5 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot - Montesori
5 apr. 2023 | 15:00 Bas Slot Pionier 2 - Sterrendonk
5 apr. 2023 | 15:00 De Vuurvlinder 7 - Biekorf 7A
5 apr. 2023 | 15:00 Loï Klaasen Ruif 8 B - De Ruif 8 A
5 apr. 2023 | 15:00 mickey Hoogmoed De Biekorf 8 B - Vonder 7
5 apr. 2023 | 15:45 Bas Slot Sterrendonk - Wijkteam Meander
5 apr. 2023 | 15:45 Montesori - Pionier 1
5 apr. 2023 | 16:30 Bas Slot Pionier 2 - Wijkteam Meander
5 apr. 2023 | 16:30 Duizendpoot - Pionier 1
6 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus Graaf Engelbrecht (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Rob Luyken De Rotonde (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk ISK Breda (NLSL) - De Nassau (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NSL) - De Rotonde (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 John de Niet Markenhage (NSL) - Prinsentuin van Cooth (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Nassau (NSL) - ISK Breda (NSL)
6 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Prinsentuin van Cooth (NLSL) - Markenhage (NLSL)
11 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus KBS De Griffioen - KBS De Weerijs
11 apr. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - De Rietvink
11 apr. 2023 | 16:00 Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk KBS de Liniedoorn - Okba Ibnoe Nafi
11 apr. 2023 | 16:00 Ronald Vissers Helder Camara - Het Noorderlicht
11 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot Ons SBO - Dirk van Veen
11 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren KBS Olympia - De Eerste Rith
11 apr. 2023 | 16:00 Rob Luyken De Hoogakker - OBS De Wildert
12 apr. 2023 | 14:00 Vonder 7 - De Vuurvlinder 7
12 apr. 2023 | 14:00 mickey Hoogmoed De Ruif 7 - De Biekorf 8 A
12 apr. 2023 | 14:00 Loï Klaasen De Ruif 8 A - De Biekorf 8 B
12 apr. 2023 | 15:00 Bas Slot Pionier 1 - Sterrendonk
12 apr. 2023 | 15:00 Duizendpoot - Pionier 2
12 apr. 2023 | 15:00 mickey Hoogmoed Vonder 8 - Biekorf 7A
12 apr. 2023 | 15:00 Loï Klaasen Ruif 8 B - De Wilsdonck 7
12 apr. 2023 | 15:00 Hoge Waai 8 - De Biekorf 7 B
12 apr. 2023 | 15:45 Bas Slot Pionier 1 - Wijkteam Meander
12 apr. 2023 | 15:45 Montesori - Pionier 2
13 apr. 2023 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - ISK Breda (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 John de Niet Prinsentuin van Cooth (NSL) - De Rotonde (NSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Ronald Vissers De Rotonde (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus ISK Breda (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
13 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
14 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus De Nassau (NSL) - De Rotonde (NSL)
18 apr. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Weerijs - KBS Olympia
18 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot Okba Ibnoe Nafi - Ons SBO
18 apr. 2023 | 16:00 Cees Markus De Eerste Rith - De Hoogakker
18 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren De Rietvink - OBS De Wildert
18 apr. 2023 | 16:00 Rob Luyken KBS de Wisselaar - Dirk van Veen
19 apr. 2023 | 15:00 Cees Markus Duizendpoot - Sterrendonk
19 apr. 2023 | 15:00 Bas Slot Montesori - Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 15:45 Bas Slot Pionier 1 - Pionier 2
19 apr. 2023 | 15:45 Cees Markus Duizendpoot - Wijkteam Meander
19 apr. 2023 | 16:30 Cees Markus Montesori - Sterrendonk
20 apr. 2023 | 16:00 Charnelle Platte ISK Breda (NLSL) - Het Christoffel (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Rob Luyken Markenhage (NLSL) - OLV Lyceum (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 John de Niet Prinsentuin van Cooth (NSL) - Graaf Engelbrecht (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Joost Verhaeren Graaf Engelbrecht (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Bas Slot OLV Lyceum (NSL) - Markenhage (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Stagiaire 4 NAC Maatschappelijk De Rotonde (NLSL) - De Nassau (NSL)
20 apr. 2023 | 16:00 Henk Schoone Het Christoffel (NSL) - ISK Breda (NSL)
9 mei. 2023 | 16:00 John de Niet KBS De Parel - KBS De Griffioen
11 mei. 2023 | 16:00 Henk Schoone OLV Lyceum (NLSL) - Prinsentuin van Cooth (NLSL)
11 mei. 2023 | 16:00 John de Niet Prinsentuin van Cooth (NSL) - OLV Lyceum (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 Bas Slot De Nassau (NSL) - Markenhage (NSL)
11 mei. 2023 | 16:00 Rob Luyken Markenhage (NLSL) - De Nassau (NSL)
25 mei. 2023 | 13:00 Bas Slot De Nassau (NSL) - OLV Lyceum (NSL)

 

 

4.0nacgras-omslagfotofacebook.png

Meer weten? Neem gerust contact op

We horen graag van je!

076 521 4500 maatschappelijk@nac.nl